Bērnu nometnes Valmierā 2024

2024.gada vasaras nometņu datumi:

English 4 You 

  • 10.-14. jūnijs;
  • 29. jūlijs.-2. augusts.

Linguapole

  • 8.-12. jūlijs.

Bērnu vasaras dienas nometnes Valmierā arī 2024. gadā! 

Ik vasaru Valodu Mape īsteno bērnu dienas nometnes Valmierā. Tajās piedalās jaunieši ne tikai no Valmieras un novada, bet arī citiem novadiem – Siguldas, Smiltenes, Rīgas. Priecājamies, ka nometņu dalībnieki pie mums atgriežas, ne tikai otro, bet pat jau trešo un ceturto reizi! 

Vasaras nometnes bērniem tiek īstenotas ar Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Valodu Mapes bērnu nometnes ir ar īpašu pievienoto vērtību – ne tikai lieliski piedzīvojumi un jauni draugi, bet arī svešvalodu apguvi. 

ENGLISH 4 YOU – dienas angļu valodas nometne bērniem vecuma grupā 6 – 9 gadi. Nometnes ietvaros izmantojam arī mūsu līdzveidotajā Erasmus+ projektā “Play&Learn” izstrādātos materiālus, kas balstīti uz valodas apguvi caur rotaļām, spēlēm un āra aktivitātēm. Ar šo un citiem mūsu īstenotajiem sadarbības projektiem varat iepazīties šeit

LINGUAPOLE – dienas nometne bērniem vecuma grupā 9 – 16 gadi. Nometnē “Linguapole” jauniešiem ir iespēja iepazīties ar dažādām Eiropas valodām visas nedēļas garumā – angļu, latviešu, franču, spāņu, itāļu, un šogad jaunums – arī norvēģu valodu.  

Vasaras nometnēs tiek apgūtas jaunas zināšanas,  pilnveidotas sociālās un sadarbības prasmes, tāpat arī dodamies piedzīvojumos – pārgājienos un ekskursijās un piedalāmies radošajās aktivitātēs Valmieras novadā. Līdz šim ir bijusi laba sadarbība ar Valmieras muzeju “de Woldemer”, Vīnkalnu Brīvdabas picēriju, ZRails Zilākalnā, Shooter lāzerparks Brenguļos, Yamaha mūzikas skola un citiem vietējiem uzņēmējiem.

Ja vēlaties ar mums sadarboties vasaras nometņu īstenošanā, aicinām ar mums sazināties. 

Klientu atsauksmes par iepriekšējām nometnēm.

Paldies par jauko nometni bērniem! 🙂 Mums patika atmosfēra, kas valdīja nometnē, bērniem piedāvātās izklaides ārpus Valodu Mapes telpām, foršās nometnes vadītājas.

Domāju, šis ir labs formāts jaukai bērnu nometnei, kurā gūt piedzīvojumus un jaunu pieredzi.

Ļoti laba nometne,katra ar noteiktu ,, vēstījumu" bērniem. Paldies!

Dēlam ļoti patika nometne, labprāt piedalīsies vēl 🙂 Paldies par ieguldīto darbu!

Dienā, kad bijāt Valmieras jaunajā muzejā un vecajos mūros, meita ar tādu aizrautību stāstīja par tur redzēto un stāstīto. Tas nozīmē, ka aktivitāte izdevusies, ja pat tik nopietnas lietas meitu aizrāva. Paldies!!!

Galerija. Nometnes 2023.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.