Mūžizglītība

Ja esi darba ņēmējs vai pašnodarbināta persona, šī ir iespēja Tev!

Valodu Mape sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) organizē bezmaksas angļu un latviešu valodas kursus ar kuponu metodi.

Apmācību mērķis ir veicināt bezdarba riskam pakļauto personu nepārtrauktu zināšanu un prasmju pilnveidošanu, paaugstinot to konkurētspēju darba tirgū.

Šobrīd ir iespēja pieteikties uz latviešu valodas kursiem dažādos līmeņos:

1) Mācības A1 līmeņa apguvei notiks sākot ar 5.marta, katru otrdienas un ceturtdienas vakaru no pl. 18:10 līdz pl. 21:00.

2) Mācības A2 līmeņa apguvei notiks sākot ar 29.februāri, katru otrdienas un ceturtdienas vakaru no pl. 18:10 līdz pl. 21:00.

3) Mācības B1 līmeņa apguvei notiks sākot ar 29.februāri, katru otrdienas un ceturtdienas vakaru no pl. 18:10 līdz pl. 21:00.

Mācības attālināti – “Zoom” platformā.

Nodrošinām mācību materiālus.
Profesionāli pasniedzēji sagatavos Jūs valsts eksāmenam!

Tev jāveic 3 svarīgi soļi ceļā uz jaunām zināšanām:

1️⃣Aizpildi zināšanu līmeņa testu.

Tests pieejams šeit –  https://ej.uz/LVkursi

2️⃣ Piesakies NVA kuponam.

Sīkāka informācija, kā saņemt kuponu, pieejama šeit: https://www.nva.gov.lv/lv/bezdarba-riskam-paklauto-personu-apmaciba-muzizglitiba

Pieteikuma anketa apmācībai ar kuponu metodi pieejama šeit: https://www.nva.gov.lv/lv/form/-pieteikums-apmacibai-ar-kuponu-

3️⃣ Piesakies kursiem Valodu Mapē!

Video instrukcija, kā pieteikties Valodu Mapē ar NVA kuponu, šeit: https://youtu.be/YR84xTDVw8E

Bezmaksas mūžizglītības angļu valodas kursi varētu atsākties ar marta beigām vai aprīlī.
Plašāka informācija vēl sekos...

Visām grupu nodarbībām ir iespējams pievienoties arī par maksu bez NVA kupona (ir iespējams pievienoties arī grupām, kas nesen ir uzsākušās).

Jautājumu gadījumā, atbildes meklējiet, spiežot uz pogas “BUJ”, vai sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu info@valodumape.lv, vai zvanot 26438415.

Tiekamies kursos jau drīzumā!