Biežāk uzdotie jautājumi

Strādājam ar jaunākajiem mācību materiāliem. Pasniedzēji izvēlas mācību materiālus atbilstoši studentu vajadzībām un zināšanu līmenim.

Jatiek izvēlēts drukāts mācību līdzeklis, tad studentam ir iespēja iegādāties to ar skolas atlaidi.

Ja esat grupas students, tad neatkarīgi no apmeklējuma apmaksa jāveic par visām kursa nodarbībām.

Ja esat individuālais students, tad nodarbību iespējams atcelt un pārcelt. Atceltā nodarbība nav jāapmaksā, ja par to paziņo dienu iepriekš. 

Standarta programma viena līmeņa apgūšanai paredz 100 x 40 minūtes. Tomēr, jāņem vērā, ka temps, kādā vēlamais līmenis tiek apgūts, katram cilvēkam var būt atšķirīgs. Piemēram, ja papildus aktīvi tiek pildīti dažādi mājasdarbi - rakstiskie, klausīšanās, lasīšanas uzdevumi, līmeni iespējams apgūt ātrāk.

Ja ir problēmas pieslēgties nodarbībai vai ir citas neskaidrības, droši dodiet ziņu!          

Ja ir nepieciešams ZOOM zvana izmēģinājums, lūdzu, sazinieties pa tālruni 26438415. 

Lūgums ņemt vērā, ka gadījumā, ja pirmajā mācību dienā pieslēgšanās grūtības skars vairāki studenti, viņiem tiks palīdzēts rindas kārtībā.

Protams, vienmēr vispirms iesakām arī pārleicināties vai radušos problēmu nevarat atrisināt paša spēkiem. Piemēram, ja nevarat piespēgties Zoom nodarbībai  - pārbaudīt vai esat ievadījuši pareizu ID kodu un paroli, ja neiet skaņa, pārbaudīt skaņas iestatījumus datorā, utml.

Jūsu ieguvums būs prasme sazināties svešvalodā. 

Jūsu darba devējs novērtēs Jūsu valodas prasmju uzlabošanos.

Valodu mācīšanās uzlabo domāšanas spējas, asina prātu un ļauj saglabāt labu atmiņu arī vecumdienās.

Jā, studentiem, kuri veiksmīgi pabeiguši kursu un piedalījušies noslēguma pārbaudes darba izpildē, saņem sertifikātu.

Sertifikāti, ar zināšanu līmeņiem 4 prasmēs (klausīšanās, runāšanā, lasīšanā un rakstīšanā), tuvākās nedēļas laikā pēc kursa beigām tiek nosūtīti katram studentam e-pastā. Tie ir parakstīti elektroniski - tādus tos var arī izmantot arī tālāk, ja nepieciešams, nosūtīt darba devējiem utt. 

Ja nepieciešams, iepriekš piesakot, arī printētu to iespējams saņemt mūsu ofisā.