NVA bezmaksas valodu kursi

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) piedāvājam valsts finansētus bezmaksas valodu kursus. Kursi notiek attālināti (online) Zoom platformā.

Kursu mērķauditorija tiek dalīta divās grupās:

  • Kursi bezdarbniekiem – tiem, kas pašlaik ir darba meklējumos;
  • Mūžizglītības kursi – bezmaksas kursi strādājošiem.

Lai pieteiktos bezmaksas angļu vai latviešu valodas kursiem, ir nepieciešams iegūt kuponu Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA). Vairāk par kuponu iegūšanu un pieteikšanos kursiem lasiet zemāk atbilstošajā sadaļā.

BUJ (Biežāk uzdotie jautājumi) Jums palīdzēs atrast atbildes, kuras mūsu klienti par NVA kursiem uzdod visbiežāk.

Klientu atsauksmes par NVA kursiem Valodu Mapē.

Bija ļoti labi saprotami mācību materiāli.

Ļoti liels paldies Valodu mapei par sagādātajām grāmatām, kas padarīja mācīšanos praktiskāku. Kā arī liels paldies grupas pasniedzējai, kura ļoti profesionāli, bet tajā pašā laikā saprotami skaidroja, mācīja mūs.

Paldies pasniedzējai Sarmītei Jenertei par izturību, jo bijām skaitliski liela grupa.

Evija Kokorite ir brīnišķīga pasniedzēja!

Ļoti ļoti teicama pasniedzēja Dzintra Angļu valodā. Ļoti labi prot pasniegt iemācīt valodu jebkuram, pasniedzēja ar visu savu atdevi to dara!!! Zelts! Mīļš mīļš Paldies.

Paldies pasniedzējai Dzintrai par pacietību, ka ļāva vārdu vai teikumu pateikt līdz galam un nepārtrauca runātāju ar pareizu atbildi uzreiz, bet palaboja kļūdas, kad cilvēks bija izteicies. Ļoti labi, ka nebija jādalās pa grupām atsevišķās istabās zoomā, bet varēja savus mājas darbus norunāt un, ka pasniedzēja varēja izlabot gramatiku runājot un pareizu izrunu pateikt. Man ļoti patika šāda veida formāts un tiešām izcili varu vērtēt pasniedzējas iesaisti un atdevi.

Abas pasniedzējas Sarmītes bija tiešām lieliskas! PALDIES😇

Liels prieks, ka šādus kursus var apgūt pie tik labas pasniedzējas bez maksas.

Mācību kurss bija ļoti daudzveidīgs un interesants. Ļoti viegli mācīties. Skolas vadība un personāls ļoti atsaucīgs.