Atsauksmes

Paldies, ka apguvāt svešvalodu Valodu Mapē!
Ļoti novērtēsim, ja aizpildīsiet Valodu kursa novērtējuma anketu!
Lūdzu, aizpildiet šo aptaujas anketu objektīvi un patiesi. Jūsu atbildes ļaus mums padarīt kursus vēl interesantākus un efektīvākus.
Aptaujas anketa ir anonīma.  

Angļu valodas kursi bija ļoti labi organizēti. Esmu ļoti apmierināts. Paldies.

Pasniedzēja Maija Spilberga strādā ļoti apzinīgi un labi - neviena lieka minūte, kas  būtu pavadīta nebūtiskās sarunās - tāpat nekad nebeidza ātrāk, bet pēdējās desmit nodarbības  minūtēs ieskatījās  jau nākamajā tēmā. Labprāt vēlētos saņemt informāciju, kad būs nākamie kuponi- lai turpinātu tālāk. Šoreiz es par šo iespēju uzzināju lielas nejaušibas rezultātā.  

Jauki kursi, zinoša pasniedzēja un, ja grūtības ar pieslēgšanos zoomā, administratori labprāt palīdz.

Paldies, bija ļoti labi noorganizētas mācības. Pasniedzēja Evija ir fantastiska, nodarbībās atmosfēra pozitīva, ar cieņu izturas pret dalībniekiem... Tiešām liels paldies par lielisko pieredzi pie Jums!

Ļoti atsaucīgi un jauki cilvēki, ar prieku gaidīju katru nodarbību.

Paldies pasniedzējai Sarmītei Švalbei!

Liels paldies pasniedzējai Dacei Caunei par ieguldīto darbu un profesionalitāti!

Skolotāja D. Caune lieliska! Eleganta, mierīga, pozitīva. Pat tad, kad mēs visi sēžam pie datoriem ar bālām, nogurušām sejām un klusējam, viņa nezaudē ne grama entuziasma. Bieži tika izvēlēti interesanti, nestandarta uzdevumi. Paldies par apmācību materiālu kvalitāti.

Tiešām bija pārsteidzoši patīkami, ar individuālu pieeju. Paldies!

Paldies par doto iespēju apgūt angļu valodu. Sirsnīgs paldies pasniedzējai Sarmītei par izturību, atbalstu, sapratni :)!

Mācību kurss bija ļoti daudzveidīgs un interesants. Ļoti viegli mācīties. Skolas vadība un personāls ļoti atsaucīgs.

Paldies pasniedzējai Dzintrai par pacietību, ka ļāva vārdu vai teikumu pateikt līdz galam un nepārtrauca runātāju ar pareizu atbildi uzreiz, bet palaboja kļūdas, kad cilvēks bija izteicies. Man ļoti patika šāda veida formāts un tiešām izcili varu vērtēt pasniedzējas iesaisti un atdevi.

Ļoti liels paldies Valodu mapei par sagādātajām grāmatām, kas padarīja mācīšanos praktiskāku. Kā arī liels paldies grupas pasniedzējai, kura ļoti profesionāli, bet tajā pašā laikā saprotami skaidroja, mācīja mūs.

Tā kā mana iepriekšējā pieredze bija pozitīva, mācoties pie pasniedzējas Daces Caunes (Elementary), es labprāt arī nākošos kursus ietu Jūsu skolā.

Paldies pasniedzējai Sarmītei Jenertei par izturību, jo bijām skaitliski liela grupa

Ļoti ļoti teicama pasniedzēja Dzintra Angļu valodā. Ļoti labi prot pasniegt iemācīt valodu jebkuram, pasniedzēja ar visu savu atdevi to dara!!! Zelts! Mīļš mīļš Paldies.

Paldies pasniedzējai Dzintrai par pacietību, ka ļāva vārdu vai teikumu pateikt līdz galam un nepārtrauca runātāju ar pareizu atbildi uzreiz, bet palaboja kļūdas, kad cilvēks bija izteicies. Ļoti labi, ka nebija jādalās pa grupām atsevišķās istabās zoomā, bet varēja savus mājas darbus norunāt un, ka pasniedzēja varēja izlabot gramatiku runājot un pareizu izrunu pateikt. Man ļoti patika šāda veida formāts un tiešām izcili varu vērtēt pasniedzējas iesaisti un atdevi.

Liels paldies kursu pasniedzējai Ievai Bērziņai par iejūtību manas slimošanas laikā.

Ļoti laba nometne,katra ar noteiktu “vēstījumu” bērniem. Paldies!

Rolandam ļoti patika nometne, labprāt piedalīsies vēl 🙂 Paldies par ieguldīto darbu!